Pozwól nam zaopiekować się Twoim uśmiechem!
Odwiedź nas

Rewolucji 1905 r.
64a lokal 9, Łódź

Zadzwoń

42 688 91 74 lub
+48 575 130 801

Godziny pracy

Pon - Czw, 10:00 - 18:00
Pią, 10:00 - 16:00

Profilaktyka

Starter / Oferta / Profilaktyka

Profilaktyka

Nasz gabinet oferuje Państwu profesjonalne zabiegi profilaktyczne. Zapraszamy na bezpłatne badania jamy ustnej połączone z instruktażem higieny.

Oferujemy pakiety promocyjne!!!

Skaling: jest to zabieg polegający na usunięciu kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków. Zabieg jest bezbolesny . Powinno się go wykonywać raz w roku.

Piaskowanie: jest to mechaniczne oczyszczanie powierzchni zębów przy pomocy strumienia drobnoziarnistego piasku. Stosowany jest często jako uzupełnienie skalingu, a także zalecany jest przy leczeniu aparatami ortodotycznymi stałymi oraz przed zabiegiem wybielania zębów.

Fluoryzacja kontaktowa: jest to zabieg wykonywany zarówno u dzieci jak i dorosłych. Jest to wysoce efektywny sposób zapobiegania próchnicy zębów. Polega on na pokryciu powierzchni zębów lakierem bezbarwnym u dużej zawartości fluoru . Zabieg jest bezbolesny. Powinno się go wykonywać co 6 m-cy.

Lakowanie bruzd: zabieg ten wykonuje się u dzieci w zębach stałych trzonowych. Polega on na wypełnieniu bruzd specjalnym lakiem uwalniającym fluor. Ten bezbolesny zabieg idealnie zabezpiecza ząb przed rozwojem próchnicy.

Wybielanie zębów - W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje wybielania zębów:

Metoda jednowizytowa przy pomocy lampy LED. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w celu zapewnienia Państwu najwyższego komfortu. Przed zabiegiem zalecamy wykonanie zabiegu piaskowania co polepsza ostateczny zabieg wybielania przez mechaniczne usunięcie nalotów z powierzchni zębów i pozwala na głębsze wniknięcie substancji wybielającej. Przed zabiegiem zabezpieczamy tkanki miękkie oraz dziąsła a następnie nakładamy preparat wybielający. Pełny cykl wybielania obejmuje 3 sesje po 15 minut. Łączny czas zabiegu to ok 1h.

Metoda nakładkowa (domowa). Metoda ta polega na wykonaniu indywidualnych szyn wybielających i doborze odpowiedniego materiału wybielającego. Pacjent otrzymuje w zestawie szyny wraz z 3 strzykawkami materiału i sam w domu przeprowadza zabieg. Średni, zalecany czas stosowania to ok 2 tygodnie. Metoda nakładkowa jest często stosowana jako uzupełnienie metody jednowizytowej lub jako element podtrzymania efektu wybielania.

Zapraszamy do zapoznania się z pakietem promocyjnym na wybielanie zębów!!!