Pozwól nam zaopiekować się Twoim uśmiechem!
Odwiedź nas

Rewolucji 1905 r.
64a lokal 9, Łódź

Zadzwoń

42 688 91 74 lub
+48 575 130 801

Godziny pracy

Pon - Czw, 10:00 - 18:00
Pią, 10:00 - 16:00

Leczenie chirurgiczne

Starter / Oferta / Leczenie chirurgiczne

Leczenie chirurgiczne

Współczesne chirurgia stomatologiczna jest całkowicie bezbolesna, nawet skomplikowane ekstrakcje wykonywane są całkowicie bez obaw o komfort pacjenta.

Wszelkie zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie to nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów. Cały czas poszerzamy zakres opieki, którą możemy Państwa otoczyć. Nowością w naszym gabinecie jest pozyskiwanie fibryny bogato płytkowej z krwi pacjenta. Przed zabiegiem pobieramy krew, która następnie zostaje odwirowana, a powstały w ten sposób preparat ( A-PRF) zostaje umieszczony w ranie po suniętym zębie. A-PRF tworzy trójwymiarową autogenną strukturę fibryny z wysoką koncentracją płytek krwi i krwinek białych. Płytki krwi i leukocyty odgrywają istotną rolę w procesie regeneracji tkanek. Dzięki tej metodzie przyspieszamy proces gojenia się ran i odtwarzania ( wzrost i różnicowanie) struktur tkankowych. Z powodzeniem wykonujemy: Ekstrakcje zębów, ekstrakcje chirurgiczne zębów zatrzymanych, zębów „mądrości”, chirurgicznie odsłaniamy do leczenia ortodontycznego zatrzymane zęby w szczęce oraz żuchwie.

Ponadto wykonujemy też zabiegi plastyki dziąseł, korektę „ wysokości” , oraz chirurgiczne wydłużanie koron klinicznych. Proszę pamiętać o tym, że Pacjent przed zabiegiem chirurgicznym nie powinien być na czczo. Chorzy na cukrzycę , choroby układu krążenia, przyjmujący leki wpływające na krzepnięcie krwi, muszą zgłosić ten fakt przed zabiegiem. Po zabiegu przekażemy Państwu w przejrzysty i zrozumiały sposób wskazania dotyczące dalszego, już samodzielnego postępowania w domu.